Bu yıl sinemada en çok izlenen üçüncü film oldu: ‘Kolpaçino 4 4’lük’ Prime Video’da yayında

Başrollerinde Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Aydemir Akbaş ve İbrahim Tatlıses’in yer aldığı “Kolpaçino” serisinin devam filmi “Kolpaçino 4 4’lük”, Prime Video’da izleyicilerle buluştu.

2024 yılında sinemada en çok izlenen üçüncü film olan “Kolpaçino 4 4’lük”, önceki hikayelerde kendisine kazık atan eski dostlarıyla hesaplaşmaya karar veren Özgür’ün hikayesini konu alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Kamil Çetin oturuyor.

Filmin konusu şöyle:

Başrolde yer alan Özgür (Şafak Sezer), her zamanki gibi başını beladan kurtaramaz ve kendini bir dizi komik ve absürt olayın ortasında bulur. Özgür’ün geçmişte kendisine ihanet eden, dost bildiği kişilerle yüzleşmesini ve bu süreçte yaşadığı komik ve absürt olayları konu alan Kolpaçino 4 4’lük, Özgür ve Sabri’nin aralarındaki düşmanlığı sona erdirmek ve geçmiş hesaplaşmalarını çözmek için bir araya gelmeleriyle başlar. Tayfun, nişanından önce son bir kumar gecesi düzenler ve bu özel gecede Özgür’ü de yanına davet eder. Ancak, Vural ve ekibinin aynı mekana gelmesiyle işler bir anda karışır ve Özgür ile ekibi kendilerini, dolandırıcılık, yanlış anlamalar ve beklenmedik sürprizlerle dolu bir macerada bulur.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir